UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może zamiast wieży z której nie ma żadnego pożytku urochomic wyciąg a nie jak nie którzy snoby browar i kiełbasą cały Elbląg żal dzieci które nic tu nie mają a prezydent jak każdy z nich tylko gada żeby go wybrać a później ma w d..... Bo trzeci raz już go nie wybiorą qiec co mu zależy
Elbląg 2