A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Co to kogo obchodzi kmiocie?...
to chyba dobrze że wystąpi, co sie czepiacie ? przecież każdy może sie zapisać do szkoły muzycznej o ile ma ciągoty muzyczne, po za tym bardzo ładna dziewczyna, niech zamieszka w eg na stałe :)i nam przygrywa :)a że tvn no to wiadomo gorzej heh
@autoch - pewnie tak bo ladna Xd
jesli masz windowsa 10 to nacisnij klawisz WIN +. wyskoczy ci menu emotek niemotku 👀😜☜(゚ヮ゚☜)o(* ̄▽ ̄*)ブ👟🎓💎⚽
Brawo! GRATULACJE
Mnie obchodzi np.
Ładna bez dwóch zdań. Chyba wybiorę się na Jej koncert.
Ja to nawet bym dał jej pograć na swoich nerwach :)
No i własnie przez takich pokemonów jak ty mamy co mamy. .. .. wyznawcy tvpis.
Wpisy na miarę tego miasta? Czy tylko nudzących się wklepywaczy? Młody człowiek z talentem i ogromna pracą skończył szkołę muzyczną w Elblągu i robi coś dla miasta! Poznał trochę świata i wielu ludzi. Jest mi bardzo miło iż zechciał przyjechać do Elbląga i zagrać dla elbląskich melomanów. Przyjdę posłuchać gry młodego i dobrze zapowiadającego się artysty. A może coś z ulubionego Bacha, może Bethowena. .. marudzić nie będę bo muzyka to wspaniała rzecz. Życzę udanego koncertu, sympatycznej widowni i dalszych sukcesów. .. Ślepy los widzi dalej niż my i pewnie zadba o niezwykły talent. Powodzenia.