27
24.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Co to kogo obchodzi kmiocie?...
(2020.01.24)
to chyba dobrze że wystąpi, co sie czepiacie ? przecież każdy może sie zapisać do szkoły muzycznej o ile ma ciągoty muzyczne, po za tym bardzo ładna dziewczyna, niech zamieszka w eg na stałe :)i nam przygrywa :)a że tvn no to wiadomo gorzej heh
jest fajnie (2020.01.24)

info

6  
  4
@autoch - pewnie tak bo ladna Xd
(2020.01.24)
jesli masz windowsa 10 to nacisnij klawisz WIN +. wyskoczy ci menu emotek niemotku 👀😜☜(゚ヮ゚☜)o(* ̄▽ ̄*)ブ👟🎓💎⚽
(2020.01.24)
Brawo! GRATULACJE
Moniaa (2020.01.24)

info

9  
  3
Mnie obchodzi np.
(2020.01.25)
Ładna bez dwóch zdań. Chyba wybiorę się na Jej koncert.
elbing_er (2020.01.25)

info

3  
  1
Ja to nawet bym dał jej pograć na swoich nerwach :)
Klawisz (2020.01.25)

info

2  
  1
No i własnie przez takich pokemonów jak ty mamy co mamy. .. .. wyznawcy tvpis.
Nico (2020.01.25)
Wpisy na miarę tego miasta? Czy tylko nudzących się wklepywaczy? Młody człowiek z talentem i ogromna pracą skończył szkołę muzyczną w Elblągu i robi coś dla miasta! Poznał trochę świata i wielu ludzi. Jest mi bardzo miło iż zechciał przyjechać do Elbląga i zagrać dla elbląskich melomanów. Przyjdę posłuchać gry młodego i dobrze zapowiadającego się artysty. A może coś z ulubionego Bacha, może Bethowena. .. marudzić nie będę bo muzyka to wspaniała rzecz. Życzę udanego koncertu, sympatycznej widowni i dalszych sukcesów. .. Ślepy los widzi dalej niż my i pewnie zadba o niezwykły talent. Powodzenia.
nikt21 (2020.01.25)

info

6  
  1