UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to chyba dobrze że wystąpi, co sie czepiacie ? przecież każdy może sie zapisać do szkoły muzycznej o ile ma ciągoty muzyczne, po za tym bardzo ładna dziewczyna, niech zamieszka w eg na stałe :)i nam przygrywa :)a że tvn no to wiadomo gorzej heh
jest fajnie