A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@nikt21 Proszę jeszcze raz wczytać się w tekst, tu chodzi o młodą kobietę z talentem, która zechciała przyjechać do Elbląga. Zresztą tytuł wyraźnie mówi o kobiecie, a nie o mężczyźnie - Młoda pianistka wystąpi w Elblągu.
@jest takie coś jak feminatywy - Celowo użyłem słowa ARTYSTA, bo jest to raczej nobilitujące niż, ,artystka, ,co mi się jakoś
kiepsko kojarzy. W celu odróżnienia od seksistowskich wpisów i z powodu swojego wieku dostrzegam wspaniałą młodość. .. coś niesłychanie istotnego. Starałem się być, ,kulturnym, ,wpisywaczem. Mam nadzieje iż młoda pianistka mi wybaczy, ,uchybienia, ,.
A ja wspieram tylko Polaków.
I to siępisowski hejt. .. tak na odlew bo prezesuncio kazali. .. .mordo ty moja, rusz mózgiem, gdzie masz umysł?
Brawo dla tej zdolnej dziewczyny
Jaki był program koncertu?
piekna i utalentowana dziewczyna - w przeciwienstwie do trolli tutaj