27
24.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@nikt21 Proszę jeszcze raz wczytać się w tekst, tu chodzi o młodą kobietę z talentem, która zechciała przyjechać do Elbląga. Zresztą tytuł wyraźnie mówi o kobiecie, a nie o mężczyźnie - Młoda pianistka wystąpi w Elblągu.
jest takie coś jak feminatywy (2020.01.26)
@jest takie coś jak feminatywy - Celowo użyłem słowa ARTYSTA, bo jest to raczej nobilitujące niż, ,artystka, ,co mi się jakoś kiepsko kojarzy. W celu odróżnienia od seksistowskich wpisów i z powodu swojego wieku dostrzegam wspaniałą młodość. .. coś niesłychanie istotnego. Starałem się być, ,kulturnym, ,wpisywaczem. Mam nadzieje iż młoda pianistka mi wybaczy, ,uchybienia, ,.
nikt21 (2020.01.26)
A ja wspieram tylko Polaków.
(2020.01.26)
I to siępisowski hejt. .. tak na odlew bo prezesuncio kazali. .. .mordo ty moja, rusz mózgiem, gdzie masz umysł?
(2020.01.26)
Brawo dla tej zdolnej dziewczyny
(2020.01.28)

info

5  
  0
Jaki był program koncertu?
(2020.01.29)

info

0  
  0
piekna i utalentowana dziewczyna - w przeciwienstwie do trolli tutaj
(2021.08.28)

info

0  
  0