UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wpisy na miarę tego miasta? Czy tylko nudzących się wklepywaczy? Młody człowiek z talentem i ogromna pracą skończył szkołę muzyczną w Elblągu i robi coś dla miasta! Poznał trochę świata i wielu ludzi. Jest mi bardzo miło iż zechciał przyjechać do Elbląga i zagrać dla elbląskich melomanów. Przyjdę posłuchać gry młodego i dobrze zapowiadającego się artysty. A może coś z ulubionego Bacha, może Bethowena. .. marudzić nie będę bo muzyka to wspaniała rzecz. Życzę udanego koncertu, sympatycznej widowni i dalszych sukcesów. .. Ślepy los widzi dalej niż my i pewnie zadba o niezwykły talent. Powodzenia.

nikt21