UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

to chyba dobrze że wystąpi, co sie czepiacie ? przecież każdy może sie zapisać do szkoły muzycznej o ile ma ciągoty muzyczne, po za tym bardzo ładna dziewczyna, niech zamieszka w eg na stałe :)i nam przygrywa :)a że tvn no to wiadomo gorzej heh

jest fajnie