Wybrany wątek opinii
Świetnie! ????????
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
@Karolina.n - Przepraszam za te znaki zapytania, wyskoczył jakiś błąd podczas dodawania emotki.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Karolina.n. - To Portel powinien przeprosić, że w 2020 roku nadal nie mają zaimplementowanych emoji.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
nie unoś się prostaku
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
jesli masz windowsa 10 to nacisnij klawisz WIN +. wyskoczy ci menu emotek niemotku 👀😜☜(゚ヮ゚☜)o(* ̄▽ ̄*)ブ👟🎓💎⚽
Do moderacji
Odpowiedz
1
1