Wybrany wątek opinii

Świetnie! ????????
Karolina.n (2020.01.24)
@Karolina.n - Przepraszam za te znaki zapytania, wyskoczył jakiś błąd podczas dodawania emotki.
Karolina.n. (2020.01.24)
@Karolina.n. - To Portel powinien przeprosić, że w 2020 roku nadal nie mają zaimplementowanych emoji.
(2020.01.24)
nie unoś się prostaku
(2020.01.24)
jesli masz windowsa 10 to nacisnij klawisz WIN +. wyskoczy ci menu emotek niemotku 👀😜☜(゚ヮ゚☜)o(* ̄▽ ̄*)ブ👟🎓💎⚽
(2020.01.24)
Powrót do komentarzy