Wybrany wątek opinii
@zb - Rzeczowa krytyka, jestem PISowcem, nie wiem co odpowiedzieć. .. myślę, myślę, myślę - MAM, napiszę komuchy!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
No żebyś widział, bo komuchy chcą, żeby w Polsce nic nie powstało mają emerytury za prześladowanie Polaków i popierają Rosję. Wszytko co budują im nie pasuje. Gazoport Nie, bo lepiej dla nich płacić za gaz drożej jak Niemcy Rosji, przekop nie, bo lepiej być uzależnionym od Rosji i czekać na ich blokady. Itp.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0