UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No żebyś widział, bo komuchy chcą, żeby w Polsce nic nie powstało mają emerytury za prześladowanie Polaków i popierają Rosję. Wszytko co budują im nie pasuje. Gazoport Nie, bo lepiej dla nich płacić za gaz drożej jak Niemcy Rosji, przekop nie, bo lepiej być uzależnionym od Rosji i czekać na ich blokady. Itp.