A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Społeczeństwo ma coraz lepsze łodzie to czym policja ma ich ganiać? Starą motorówką? Drogówce też kupić Dacie albo Ceny i a patrolówka niech końmi jeździ na interwencje tylko co Wy biedaki zawsze niezadowolone zrobicie jak Was napadną, okradną i takie tam. .. Jak dla mnie to i helikopter mógłby stać przy komendzie. I jeszcze jedno, takiej łodzi nie widuje się za każdym razem kiedy jest akcja na wodzie tylko od wiosny do jesieni stou na wodzie.
@Anonimek1 - Super komentarz i pewnie epilog Twojej wypowiedzi prawdziwy, choć bardzo smutny, a wręcz żenujący. Trzeba zapytać, jakim "autobusem"będą ją ciągać? Kolega biorący udział w dyskusji, który dobrego riba proponuje jedynie wędkarzom chyba się trochę nie zna. ..
Czym sie podniecacie?? najwazniejsze, ze jest nowy sprzet! to ze kreca wały na przetargach to nawet dziecko juz chyba pojęło. ..
Poza tym na pontonie mimo spalania chyba bardziej bezpiecznie sie nie plywa niz na takiej wiekszej łodzi?? Ja mam nadzieję, że z tymi nowymi autami zaczna czesciej kontrolowac to co wydobywa sie z kominów(plastik, płyty, odpady)bo niedługo srednia zycia w elblagu bedzie wynosila 29 lat. .. Zacznijmy od Gronowa Górnego!!!!
Zacytuję - "Mam nadzieję, że będzie bezpieczniej na drogach, bo drogówka będzie widoczna"- Marzenia ściętej głowy !!!
@Rolnikalewmiescie - Oczywiście również od całego Gronowa Elbląskiego, bo zanieczyszczają tak powietrze, że włosy na głowie się jeżą !