UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Anonimek1 - Super komentarz i pewnie epilog Twojej wypowiedzi prawdziwy, choć bardzo smutny, a wręcz żenujący. Trzeba zapytać, jakim "autobusem"będą ją ciągać? Kolega biorący udział w dyskusji, który dobrego riba proponuje jedynie wędkarzom chyba się trochę nie zna. ..
Instruktor WOPR