UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Społeczeństwo ma coraz lepsze łodzie to czym policja ma ich ganiać? Starą motorówką? Drogówce też kupić Dacie albo Ceny i a patrolówka niech końmi jeździ na interwencje tylko co Wy biedaki zawsze niezadowolone zrobicie jak Was napadną, okradną i takie tam. .. Jak dla mnie to i helikopter mógłby stać przy komendzie. I jeszcze jedno, takiej łodzi nie widuje się za każdym razem kiedy jest akcja na wodzie tylko od wiosny do jesieni stou na wodzie.