UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Anonimek1 - Super komentarz i pewnie epilog Twojej wypowiedzi prawdziwy, choć bardzo smutny, a wręcz żenujący. Trzeba zapytać, jakim "autobusem"będą ją ciągać? Kolega biorący udział w dyskusji, który dobrego riba proponuje jedynie wędkarzom chyba się trochę nie zna. ..

Instruktor WOPR