UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Rolnikalewmiescie - Oczywiście również od całego Gronowa Elbląskiego, bo zanieczyszczają tak powietrze, że włosy na głowie się jeżą !
@Rolnikalewmiescie - Oczywiście również od całego Gronowa Elbląskiego, bo zanieczyszczają tak powietrze, że włosy na głowie się jeżą !