UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Rolnikalewmiescie - Oczywiście również od całego Gronowa Elbląskiego, bo zanieczyszczają tak powietrze, że włosy na głowie się jeżą !


Anuluj