UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ja wiem że im się nie chce ale jak już dostali taką piękną i drogą łódź to moze w nocy na Kanale Elbląskim siatki by po ściągali a nie wędkarzy w dzień sprawdzają czy rejestr wypełnił szukają dziury w całym a Nowakowo i Zerówka zagrodzona co noc siatkami.???????????? I tu jeszcze pozdrowienia dla Pana Cegla co to za siatki we wtorek o godzinie 11 na J.Drużno były stawiane z łodzi która wypłynęła z Wegli.