UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie komendancie Muraszko, dobrze byłoby, żeby dotrzymywał Pan słowa, co obiecał w związku z kierowcami łamiącymi przepisy w szczególności nadmierna prędkość na terenach wiejskich, niestety zawiodłem się, myślałem, że jest Pan człowiekiem z honorem i dotrzymujacym dane słowo.


Anuluj