UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja wiem że im się nie chce ale jak już dostali taką piękną i drogą łódź to moze w nocy na Kanale Elbląskim siatki by po ściągali a nie wędkarzy w dzień sprawdzają czy rejestr wypełnił szukają dziury w całym a Nowakowo i Zerówka zagrodzona co noc siatkami.???????????? I tu jeszcze pozdrowienia dla Pana Cegla co to za siatki we wtorek o godzinie 11 na J.Drużno były stawiane z łodzi która wypłynęła z Wegli.


Anuluj