UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Często jeżdżę tamtą trasa i widzę jak kierowcy nie zachowują szczególnej ostrożności , jeżdżą na oślep i aż dziw bierze że nie doszło tam jeszcze do tragicznego w skutkach wypadku.
Starsza pani
Często jeżdżę tamtą trasa i widzę jak kierowcy nie zachowują szczególnej ostrożności , jeżdżą na oślep i aż dziw bierze że nie doszło tam jeszcze do tragicznego w skutkach wypadku.
Starsza pani