UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Często jeżdżę tamtą trasa i widzę jak kierowcy nie zachowują szczególnej ostrożności , jeżdżą na oślep i aż dziw bierze że nie doszło tam jeszcze do tragicznego w skutkach wypadku.

Starsza pani

Anuluj