UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Niech rządzi POLSKĄ PiS"-- Jeszcze trochę tych szkodniczych rządów i nie będzie czym rządzić. No ale o to im chodzi, taki plan nikczemny jest. Kupieni za piso-plusy naiwni i wszyscy pozostali, obudzimy się z ręką w nocniku. .. .w biednym kraju wyprowadzonym z UE, bez sojuszników, bez przyszłości.