UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak pisowskie lewactwo panicznie się boi! Bardzo dobrze, niech się boi! Ktokolwiek jest na pewno lepszy od tego Adriana. Najbardziej lewacka partia to właśnie PIS!
Jak pisowskie lewactwo panicznie się boi! Bardzo dobrze, niech się boi! Ktokolwiek jest na pewno lepszy od tego Adriana. Najbardziej lewacka partia to właśnie PIS!