106
20.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ja tam za KOMUNĄ nie tęsknię.
(2020.01.21)

info

4  
  4
Polacy nie zagłosują na Biedronia, ponieważ w Polsce żyją normalne rodziny MĘŻCZYZNA + KOBIETA i sami mogą spłodzić potomstwo. Homoseksualiści zaś wciskają penisa w jelito grube, którym wydawała się odchody.
(2020.01.21)
Nie jestem zwolennikiem homo, ale sprawdź w GUS ile jest "normalnych rodzin"ile jest rozbitych małżeństw, ile wymaga interwenci i pomocy, ilu rodzinom odebrano dzieci z uwagi na patologię, przemoc. A potem odszukaj ile było spraw o przemoc w związkach homo. A na koniec przeczytaj w podręcznikach medycznych o jelicie grubym i uświadom sobie jakie głupoty wypisujesz, oszukując ludzi. Na przykład: dwie lesbijki. .. i co z jelitem ? Z twoim jelitem?
(2020.01.21)
Myślę, że śmierdzi ci z ust, tak samo jak z głowy.
(2020.01.21)
Biedroń. .. jak jeden człowiek może wiedzą, inteligencją, kulturą osobistą i skromnością zakasać d. Kaczyńskiego : Terleckie, Dudy, Kempy, Szydły itp. "wynalazki"za których tylko wstyd, że jesteśmy Polakami. .. @ JPII
(2020.01.21)

info

2  
  2
Spłodzić. .. a potem my musimy wychowywać niedoszłe upośledzone aborty. .. bo Bóg tak chciał. ..
(2020.01.21)
Głosować za wszystkim co nie jest PiS, jest zarazą !!!!!
(2020.01.21)

info

3  
  0
Homoseksualizm jest bez przyszłości, ponieważ grozi zagładzie ludzkości.
(2020.01.21)
Jak jesteś hetero i się onanizujesz, to wszystko OK
(2020.01.21)
A kto bedzie pierwsza dama?
Gosc (2020.01.22)

info

1  
  0