A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ja tam za KOMUNĄ nie tęsknię.
Polacy nie zagłosują na Biedronia, ponieważ w Polsce żyją normalne rodziny MĘŻCZYZNA + KOBIETA i sami mogą spłodzić potomstwo. Homoseksualiści zaś wciskają penisa w jelito grube, którym wydawała się odchody.
Nie jestem zwolennikiem homo, ale sprawdź w GUS ile jest "normalnych rodzin"ile jest rozbitych małżeństw, ile wymaga interwenci i pomocy, ilu rodzinom odebrano dzieci z uwagi na patologię, przemoc. A potem odszukaj ile było spraw o przemoc w związkach homo. A na koniec przeczytaj w podręcznikach medycznych o jelicie grubym i uświadom sobie jakie głupoty wypisujesz, oszukując ludzi. Na przykład: dwie lesbijki. .. i co z jelitem ? Z twoim jelitem?
Myślę, że śmierdzi ci z ust, tak samo jak z głowy.
Biedroń. .. jak jeden człowiek może wiedzą, inteligencją, kulturą osobistą i skromnością zakasać d. Kaczyńskiego : Terleckie, Dudy, Kempy, Szydły itp. "wynalazki"za których tylko wstyd, że jesteśmy Polakami. ..
@ JPII
Spłodzić. .. a potem my musimy wychowywać niedoszłe upośledzone aborty. .. bo Bóg tak chciał. ..
Głosować za wszystkim co nie jest PiS, jest zarazą !!!!!
Homoseksualizm jest bez przyszłości, ponieważ grozi zagładzie ludzkości.
Jak jesteś hetero i się onanizujesz, to wszystko OK
A kto bedzie pierwsza dama?