UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A pan radny z lewicy to kogo poprze, Biedronia, czy kandydata z opcji prezydenta, prezydenta ktorym zachwyca sie na zasadzie "łubu dubu, niech nam zyje prezes klubu"
A pan radny z lewicy to kogo poprze, Biedronia, czy kandydata z opcji prezydenta, prezydenta ktorym zachwyca sie na zasadzie "łubu dubu, niech nam zyje prezes klubu"