UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A pan radny z lewicy to kogo poprze, Biedronia, czy kandydata z opcji prezydenta, prezydenta ktorym zachwyca sie na zasadzie "łubu dubu, niech nam zyje prezes klubu"


Anuluj