UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Wkrótce w naszym mieście powstanie pierwszy na Warmii i Mazurach komitet"- no ręce opadają. Czy ludzie są naprawdę tak ułomni, że od 20 lat albo nie ogarniają, albo kłamią gdzie leży Elbląg? To nie jest żadna warmia i mazury, i nigdy nie będzie, a elblążanie nie czują się związani z tym regionem. Wbijcie sobie to do tych łbów!

laskipaa