UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ale fajnie ! popieram pan Biedroń na prezydenta ! niech wprowadza masturbacje do przedszkoli i szkół, transwestytów i różnych takich i będzie fajnie, śluby cywilne które można brać tam gdzie sie chce np : na melinie narkomańskiej,, w kanałach w fekaliach, adopcję dzieci nawet takich dużych np 40 + a komu to przeszkadza ? ja bym chciał żeby mnie pan biedroń zaadoptował bym se w bruksely pomieszkał za cudze :D i bedzie fajnie a co nie wolno ? w sumie to bym wolał żeby mnie pan Donek adoptował jak oooo to by było dopiero haj lajf a co se będę żałował

jest fajnie

Anuluj