UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Święta racja. Jeździmy na pamięć sugerując się infrastrukturą skrzyżowań. A wystarczy zwracać uwagę na znaki. Wjazd na rondo zawsze jest oznakowane.

Kierowca - Kobita.

Anuluj