UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Święta racja. Jeździmy na pamięć sugerując się infrastrukturą skrzyżowań. A wystarczy zwracać uwagę na znaki. Wjazd na rondo zawsze jest oznakowane.
Kierowca - Kobita.
Święta racja. Jeździmy na pamięć sugerując się infrastrukturą skrzyżowań. A wystarczy zwracać uwagę na znaki. Wjazd na rondo zawsze jest oznakowane.
Kierowca - Kobita.