UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

3- jezdniowe? To by dopiero się działo. Na rondzie Zamech mają niektórzy problemy, a jest tylko 2- jezdniowe.

Kierowca - Kobita.

Anuluj