UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
3- jezdniowe? To by dopiero się działo. Na rondzie Zamech mają niektórzy problemy, a jest tylko 2- jezdniowe.
Kierowca - Kobita.
3- jezdniowe? To by dopiero się działo. Na rondzie Zamech mają niektórzy problemy, a jest tylko 2- jezdniowe.
Kierowca - Kobita.