UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@zającpoziomka - poziomka, dzięki bogu nie pracujesz w służbach bo z ciebie nawet krawężnik by nie był, bo by ci nawet koguta zajumali z patrolowego. Można zakładać, i się zakłada, że mógł być odstrzelony prawda? Z samobójstwem to nie ma nic wspólnego, ale chyba szkoda polemiki. ..

szoking

Anuluj