UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@zającpoziomka - poziomka, dzięki bogu nie pracujesz w służbach bo z ciebie nawet krawężnik by nie był, bo by ci nawet koguta zajumali z patrolowego. Można zakładać, i się zakłada, że mógł być odstrzelony prawda? Z samobójstwem to nie ma nic wspólnego, ale chyba szkoda polemiki. ..
szoking