UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dokładnie jest tak w unii Europejskiej PiS zły a POKO to ci dobrzy, którzy walczą o sprawiedliwość w Polsce. Hahahaha !!!
Dokładnie jest tak w unii Europejskiej PiS zły a POKO to ci dobrzy, którzy walczą o sprawiedliwość w Polsce. Hahahaha !!!