UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dokładnie jest tak w unii Europejskiej PiS zły a POKO to ci dobrzy, którzy walczą o sprawiedliwość w Polsce. Hahahaha !!!


Anuluj