UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Brawo hipokryzja w Polsce nie ma końca! Kocham pieski,kotki i inne futrzaki ale nie popadajmy w paranoję że czlowiek nie może mieć chociaż 10 min frajdy w tym szarym świecie bo zwierzątka są ważniejsze! Znoszę przez cały rok wyjace i szczekające po kilka godzin pieski siedzace same w domu wieć myślę ze kilka minut w roku zwierzaki wytrzymają trochę hałasu!