UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wczoraj po wyjściu z kościoła na chodniku przed bramą kościoła (na Agrykola)musiałam stać w długiej kolejce by dać datek do puszki WOŚP. Prawie każdy wychodzący z kościoła (myślę, że niezależnie od przekonań politycznych)podchodził do wolontariuszy by wrzucić do puszki. Brawo