UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Właściciele piesków, czy będziecie też karać i pisać skargi na pogodę za grzmoty podczas burzy? Widziałem jak straszliwie pieski się tego boją.
Właściciele piesków, czy będziecie też karać i pisać skargi na pogodę za grzmoty podczas burzy? Widziałem jak straszliwie pieski się tego boją.