UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A politycy (np. PIS)to mogą tak ostro negować (niszczyć)działalność WOŚP, to jest ok? Może też zamknęli by jadaczki.
A politycy (np. PIS)to mogą tak ostro negować (niszczyć)działalność WOŚP, to jest ok? Może też zamknęli by jadaczki.