UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

impreza skończona, dzieci uratowane, rozejść się, możecie iść spać w samozachwycie nad WOŚP, a za rok zbieramy znowu na chore dzieci i tak do usr... śmierci będziecie żyć i zbierać, kolejne rekordy zbiórek przed wami, kolejne cuda spełnienia, zbierajcie , zbiersjcie,:)))

Gregryj