Wybrany wątek opinii

Pewnie znowu padnie rekord zebranych pieniędzy, "martwię się "jak to przyjmą ci co nawoływali aby nie dawać pieniędzy na WOŚP. Tak mi ich szkoda
struś (2020.01.12)
Owsiak się ucieszy..
(2020.01.12)
Powrót do komentarzy