Wybrany wątek opinii
Pewnie znowu padnie rekord zebranych pieniędzy, "martwię się "jak to przyjmą ci co nawoływali aby nie dawać pieniędzy na WOŚP. Tak mi ich szkoda
Do moderacji
Odpowiedz
64
21
Owsiak się ucieszy..
Do moderacji
Odpowiedz
15
1