Wybrany wątek opinii
impreza skończona, dzieci uratowane, rozejść się, możecie iść spać w samozachwycie nad WOŚP, a za rok zbieramy znowu na chore dzieci i tak do usr... śmierci będziecie żyć i zbierać, kolejne rekordy zbiórek przed wami, kolejne cuda spełnienia, zbierajcie , zbiersjcie,:)))
Do moderacji
Odpowiedz
24
58
Dokładnie tak! Na przekór tobie i takim jak ty!
Do moderacji
Odpowiedz
17
2