UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
impreza skończona, dzieci uratowane, rozejść się, możecie iść spać w samozachwycie nad WOŚP, a za rok zbieramy znowu na chore dzieci i tak do usr... śmierci będziecie żyć i zbierać, kolejne rekordy zbiórek przed wami, kolejne cuda spełnienia, zbierajcie , zbiersjcie,:)))
Gregryj