UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

moim zdaniem to państwo polskie powinno fundować sprzęt do szpitali bo jak sie przyzwyczaja to nigdy grosza na nic nie dadzą tylko ludzie będą musieli naskładać na wszystko.


Anuluj