60
12.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Natalia1219 - dam w łapę lekarzowi i po kłopocie
POP (2020.01.12)
co sie dzieje z Robertem Kolińskim ? jeszce nie zabrał głosu co się dzieje gdzie jest Robert?
tadek3 (2020.01.12)
A wiecie jakie ryby lubi Tadeusz Grodzki ? Duże sumy
złoty_melon (2020.01.12)

info

4  
  10
a co mnie obchodzi jakaś komunistyczna impreza ?
mrówka_cała (2020.01.12)

info

5  
  10
Ponieważ ktoś musi to przygotować, ktoś musi to koordynować, ktoś musi poświęcić wiele czasu i pracy więc powinien za to dostać wynagrodzenie. To nie jest tylko ten jeden dzień. Proszę rozeznać się w temacie organizacji imprez publicznych i zobaczyć jak wiele trzeba spraw ogarnąć.
Karolinapd (2020.01.12)
Ten tytuł zadedykujcie Owsiakowi.Pasuje jak ulał do niego i jego rodziny.
(2020.01.12)

info

3  
  3
Komentarz który podpisał się jako elblazanin piszesz same brednie cyrk żenada
Zgelblag (2020.01.12)
Szkoda ze dałeś tylko 100zl trzeba było dać cały miesięczny dochód
(2020.01.12)
Bzdury opowiadasz, caritas, zrzutka mowi ci to cos?
Glosrozsadku1 (2020.01.12)
Jeszcze Polska nie zginęła póki my pomagamy! Masz masz do Polski ziemia do Polski i tak trzeba pomagać Polak Polaków, A nie tylko siedzisz i patrzeć na swoją d....
Jurek Dobrowski (2020.01.13)