UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie rozumiem dlaczego są tam przedstawiciele firmy Wójcik, skoro uczą zawodu w swoim zakładzie. Czyżby poziom ich nauczania był tak niski że liczą na ludzi wykształconych poza ich firmą. Poza tym pracownia stolarsko -ciesielska , kształci tak jak nazwa wskazuje stolarzy i cieśli , a nie stolarzy meblowych tzw.meblarzy.
Stolar