UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie rozumiem dlaczego są tam przedstawiciele firmy Wójcik, skoro uczą zawodu w swoim zakładzie. Czyżby poziom ich nauczania był tak niski że liczą na ludzi wykształconych poza ich firmą. Poza tym pracownia stolarsko -ciesielska , kształci tak jak nazwa wskazuje stolarzy i cieśli , a nie stolarzy meblowych tzw.meblarzy.

Stolar

Anuluj