UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pracownie są - tylko chętnych do uczenia się brak. Nic dziwnego, bo nauczyciele "specjaliści"bo w 90 procentach emeryci wojskowi.


Anuluj