UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pracownie są - tylko chętnych do uczenia się brak. Nic dziwnego, bo nauczyciele "specjaliści"bo w 90 procentach emeryci wojskowi.
Pracownie są - tylko chętnych do uczenia się brak. Nic dziwnego, bo nauczyciele "specjaliści"bo w 90 procentach emeryci wojskowi.