UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W cywilizowanym kraju lub na szanującej sie budowie, zawsze po zakończeniu prac, popołudniu sprząta się drogę, jezdnię, chodniki z błota naniesionego przez pojazdy budowlane. To powinien być obowiązek który zresztą jest zawarty w przepisach ruchu drogowego gdzie mowa o obowiązku oczyszczenia pojazdu z błota przed wjazdem na drogę publiczną.


Anuluj