UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Są gorsze odcinki chodników i dróg w Elblągu i to beż żadnych inwestycji w okolicy. Inwestor dobrze się odniósł do artykułu!

Fer

Anuluj