A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ale wam szczeny opadły lewaki :)Musiało być bardzo dużo ludzi bo orszak był bardzo długi !!!
cuś pienknego, brakowało w tym wydarzeniu religijnym tylko disco polo i byłby idealnie, za rok niech Zenek Martyniuk jedzie bryczką i śpiewa , cudnie byloby
Słuszna uwaga,orszak długi ale chyba gęsiego.
To teraz PO równajcie se te protesty z pod sądów z tą manifestacją - zatkało kakao ? A gdzie się podziały marsze biedronkowe z przed wyborów / tz lgbt. .. skończyła się kasa czy w d.. .. za zimno ? Wszystkim dużo zdrowia na ten Nowy Rok 2020 bez względu na przekonania ! I Pokoju na Świecie !
Zapytam dlaczego nie ma żadnych zdjęć ze starówki ? Ktoś wam zakazał czy czegoś się boicie ?
@jank - A ja teraz mam swieta
Biedaku, twoje zaklinanie rzeczywistości nic nie pomoże.
Dokąd lewactwo będzie miało ideologów o tak wysublimowanych poglądach gdzie myśl strzelista rzuca na łopatki jak u wasci to jestem o naszą przyszłość spokojny .
Byłam i super odegrany teatr uliczny ????
Pozdrawiamy serdecznie ps Mikołaj pewnie odwiedzi