UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

cuś pienknego, brakowało w tym wydarzeniu religijnym tylko disco polo i byłby idealnie, za rok niech Zenek Martyniuk jedzie bryczką i śpiewa , cudnie byloby

szoi

Anuluj