UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
cuś pienknego, brakowało w tym wydarzeniu religijnym tylko disco polo i byłby idealnie, za rok niech Zenek Martyniuk jedzie bryczką i śpiewa , cudnie byloby
szoi
cuś pienknego, brakowało w tym wydarzeniu religijnym tylko disco polo i byłby idealnie, za rok niech Zenek Martyniuk jedzie bryczką i śpiewa , cudnie byloby
szoi