A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dziękuję i również pozdrawiam. PS. Mikołaj był, tzn, że byłam grzeczna przez cały rok.
A ktoś wie kto za to płaci?
Za ochronę, strażaków, policję?
Parę oblakanych osób a reszta to ludzie którzy przyszli drzec łacha z tych ćwierć inteligentów
Może by tak (włodarze miasta)plenerowe przedstawienie porządnej sztuki teatralnej z prawdziwymi aktorami zrobić w Elblągu, a nie te przemarsze.
Odnoszę wrażenie, że dla Was katolicyzm to powód do chluby. Dziwne.
Tak czytam te wasze przemyslenia to doszedłem do pewnego wniosku. Natomiast że ludze którzy uważają sie za katolików obrazają innych. Co na to wasza wiara?Tak zwanym lewakom i niewierzącym nie podoba sie orszak i ksieza. Ale ich rozumiem są jak to mowia są niewiernymi. Ale kwiat chrzescijanstwa zeby tak pluł jadem na innych to chyba cos nie tak.
Tak trzymaj poz jk
Dzisiaj są nowe Leniny. .. patrz TVP 1,2 i Info i robią prawo tak, że jak "pierdniesz"przeciwko nim to urządzą ciebie lepiej jak UB. .. bo inwigilują ciebie jak kopulujesz z kobietą z spoza związku małżeńskiego i wszystko co robisz. ..
@KGB
Może nie zwrociles uwagi, ale w trakcie przemarszu były przytaczane cytaty z Biblii, które potem przedstawiano w scenkach. Wg pomysłodawców pierwszego orszaku, przed bodaj 13 laty, podstawą scenariusza są treści ewangeliczne:)