Zapytam dlaczego nie ma żadnych zdjęć ze starówki ? Ktoś wam zakazał czy czegoś się boicie ?S...D...
Zapytam dlaczego nie ma żadnych zdjęć ze starówki ? Ktoś wam zakazał czy czegoś się boicie ?