UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co niektórzy zapatrzeni są niestety tylko w jednego boga LENINA. i wszystko inne jest dla nich bee i tych którzy brali udział w tym wydarzeniu są dla nich wrogami. Dobrze że minęły już te czasy kiedy rządziło UB bo może by wszystkich pozamykali za kraty a i pewnie o mocniejszych reperkusjach też by nie pogardzili.