UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co niektórzy zapatrzeni są niestety tylko w jednego boga LENINA. i wszystko inne jest dla nich bee i tych którzy brali udział w tym wydarzeniu są dla nich wrogami. Dobrze że minęły już te czasy kiedy rządziło UB bo może by wszystkich pozamykali za kraty a i pewnie o mocniejszych reperkusjach też by nie pogardzili.